case-industry-group-logo

About Us

About Us

Industry Group A.Ş. olarak bilim ışığında yenilikçi ve yaratıcı çözümler ile faliyet gösterdiği her alanda sektöre yön veriyor ve katmadeğer yaratıyoruz. Insana, bilime, doğaya ve çevremize karşı olan sorumluluklarımızın bilincinde olup, bu bilinçle hareket ediyor ve geleceğe sağlam adımlarla ilerliyoruz. Geçmişten günümüze kadar uzanan mühendislik çalışmaları, ar-ge faaliyetleri kapsamında güçlü teknik bilgi, beceri ve tecrübesi ile dünya pazarlarına en yenilikçi, en modern ve en yüksek teknolojik çözümleri sunuyoruz. 


CASE INDUSTRY GROUP (CIG) ailesi olarak enerji, otomotiv, savunma sanayii, ar-ge ve mühendislik alanlarında hizmet vermekteyiz. Ar-ge ve mühendislik hizmetleri kapsamında, uzman kadro yapımız ile ülkemizde ve dünyada çözüm ortaklığı yaptığımız tüm firmaları ayrı ayrı bir proje niteliğinde değerlendiriyor ve ihtiyaçlarını tam manası ile karşılayan özel çözümler sunuyoruz. CIG bunu sahip olduğu tasarım tecrübesi ile, projeye olan hakimiyeti ile, ürün bilgisi ile, esnek süreçleri, ve kendisi gibi esnek çalışma ve farklı disiplinlere sahip iş ortakları ve tedarik ağı sayesinde başarıyor. Otomotiv ve savunma sanayinde CIG'nin adeta lokomotifi diye adlandırabileceğimiz "Güç aktarım sistemleri" PDS direktörlüğü adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Direktörlüğümüz otomotiv ve savunma sanayi alanlarında faliyet gösteren firmaların ihtiyaç duydukları güç aktarım sistemlerine geniş ürün yelpazesi ile güçlü birşekilde cevap veriyor. Günümüz dünyasında sürekli gelişen yüksek teknoloji karşısında firmaların farklı ihtiyaçlarına cevap verebilecek ar-ge çalışmaları yapıyor ve ülkemize milli teknoloji hamlesi kapsamında katmadeğer sağlıyoruz. 


Dünyada ve ülkemizde yaşanan enerji sorunları içinde duyarlılığımızı ortaya koyuyor, yenilenebilir enerji konusu başta olmak üzere enerji sistemleri üzerinede faliyet gösteriyoruz. Mavinin ve yeşilin birlikteliğini önemsiyor, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve geleceğimize sahip çıkıyoruz. Güneş enerji sistemlerinden rüzgar enerji sistemlerine, enerji altyapılarından elektrikli güç aktarım sistemlerine ve daha temiz bir doğa için birçok yenilikçi ar-geçalışmalarında bulunuyoruz. Çalışmalarımızı büyük bir , gayretle ve sabırla yapıyor, geleceğe "Yenilikçi Teknolojinin Öncüsü" olarak ilerliyoruz.
CASE INDUSTRY GROUP A.Ş.